+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com
Objektivy řady Sigma ART

Objektivy řady Sigma ART

Objektivy řady Sigma Art jsou považovány za jedny z nejlepších na trhu pro fotografy, kteří hledají kvalitní optiku a precizní výsledky.

Jak vybrat objektiv

Jak vybrat objektiv

Objektiv je jedním z nejdůležitějších vybavení fotografa. Pojďme se podívat na co si dát při jejich výběru pozor.

20 nejlepších tipů jak fotit děti

20 nejlepších tipů jak fotit děti

Pojďme se společně podívat na 20 nejlepších tipů jak fotit děti, které jsem pro Vás připravil a které si jistě oblíbíte vy, nebo Vaši přátelé.

Jak jsem fotil kočku

Jak jsem fotil kočku

Fotil jsem už hodně zvířat, ale kočku v interiéru poprvé. Pojďte se se mnou podívat, jaké to bylo a jak to celé nakonec dopadlo.

Kurz focení pro začátečníky

Kurz focení pro začátečníky

Já čekal klasiku otázku jako  „mám to rozmazaný, co mám dělat“, ale ona přišla s tím, jestli bych si někdy nenašel čas a naučil jí jak fotit.

focení v Hostivaři s pejsky

focení v Hostivaři s pejsky

Už je květen, korona pomalu odchází a nezbývá nic než se ozvat všem těm trpělivcům, kteří čekají na focení v Praze

rodinné focení, rodinné focení mladá boleslav, rodinný fotograf, rodinný fotograf mladá boleslav, fotograf portrét, fotoportrét, focení portrétů, focení portrétů mladá boleslav, fotograf portrét mladá boleslav, portrétní fotografie, portrétní fotografie mladá boleslav, focení dětí, focení dětí mladá boleslav, fotograf zvířat, fotograf zvířat mladá boleslav, psí fotograf, fotograf psů, fotograf psů mladá boleslav, focení pejsků, focení pejsků mladá boleslav, Rodinný fotograf Mladá Boleslav Jirka Šnýdr, rodinný fotograf mladá boleslav, rodinný fotograf