+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

Rodinné focení ve vlčím máku v Mladé Boleslavi

Tohle byla jedna velká náhoda. Nějaká maminka mě oslovila na facebooku že by měla zájem o rodinné focení ve vlčím máku. Říkal jsem si podle příjmení, že už jsem ho někde viděl a po několika komunikacích jsem si byl téměř jistý. Ve firmě s námi spolupracoval kolega z Polska, který se přestěhoval do ČR a změnil práci. No a nakonec jsme se potkali na rodinné focení na makové louce s celou jeho skvělou rodinou.

Jak rodinné focení probíhalo?

Strašně jsem se těšil. Veškerá koordinace vyšla přesně na čas, sluníčko zapadalo, počasí vyšlo na jedničku. Rozbalila se deka, hračky, vše bylo uvolněné a na pohodu. Rodinné focení je většinou velmi pestré a proto jsem při focení vystřídal snad všechny objektivy od 35mm po 210mm.

Zkoušel jsem různé vzdálenosti, jiné úhly ale pravda nic z toho by nedopadlo, kdyby se všichni zúčastnění nebavili. Je úžasné jak po několika minutách opadne ostych a obavy z objektivu a všichni dělají to co jindy normálně, třeba na pikniku, nebo na procházce. Ani snad nevěděli že jsem tam byl taky a fotil. Za hodinku a kousek bylo hotovo. Fotky jsem stihl upravit za 2 týdny, třetí týden jsme se sešli osobně a předal jsem i tištěné fotky v dárkovém balení.

 

Pokud byste se také chtěli vyfotit, není nic jednoduššího než mi napsat zprávu.

Díky za krásné odpoledne, rád jsem vás poznal