“Pokud byste se mnou chtěli fotit,
máte na výběr ze dvou možností…”

10 fotek stačí

 

Raději 20 fotek

 

 

focení trvá 1-3 hodiny
konzultace na styling
pokud fotíme pejska, můžu zařídit profi trenérku
pokud fotíme s líčením, zařídím vizážistku
fotky zpracuji obvykle do 2 týdnů
předání online přes úschovnu
platba na účet po předání fotek

 

“Máte speciální požadavek?
Z
avolejte mi a domluvíme se”

724 343 660

 

“Viděli jste co fotím?”

Rodinné focení

fotograf jirkasnydr rodina mečeříž

 

Psí portrét

 

Fotokoláže

 

Generační focení “tváře”

fotograf jirkasnydr rodina mečeříž

 

Focení s pejsky

fotograf jirkasnydr focení v Hostivaři

 

Portrét s líčením

fotograf jirkasnydr rodina mečeříž

 

Generační focení  “obraz”

fotograf jirkasnydr focení v Hostivaři

 

 

Jak focení probíhá ?

Rodinné focení bývá většinou na louce, v lesoparku, na hřišti, v zámecké zahradě, nebo klidně u Vás doma na zahradě. Je výhodou, pokud fotíme v lokalitě, kterou znáte, cítíte se v ní dobře a máte z ní třeba nějaké zážitky. Na focení je ideální doba, když se sejdeme cca 1-2 hodiny před západem slunce. Společný čas při rodinném focení bychom měli strávit zábavně a s úsměvem. Při focení dětí a rodin s dětmi je důležité být v pohodě, uvolnit se a snažit se chovat přirozeně. Protože jen tak získáme fotky které chceme. Sebou prosím sbalte deku, hračku, oblíbenou knížku, fotku ultrazvuku apod.

Co se týče samotného průběhu focení, tak tam jde hlavně o přirozenost. Rád fotím tak, že třeba najdeme lavičku, já říkám pojďme k lavičce a vy si sedáte k sobě a chováte se tak, jako byste prostě při procházce potkali lavičku a chtěli se posadit, obejmout se, popovídat si. Jako bych tam ani já s foťákem nebyl.

Při focení psů je dobré, když pejsek umí základní povely a poslušnost. Na focení psů mám v případě potřeby domluvenou profesionální trenérku, která nám s ovládáním pejska může pomoci. Ale pochopitelně nedokáže zázraky, něco ten pes umět musí. Pokud máte štěňátko které neposedí, je potřeba počítat s tím, že focení nebude v duchu velkého aranžování a výběrů lokací. Prostě si hrajeme a fotíme to co se zrovna bude dít. I to nejzlobivější štěně si občas musí lehnout 🙂

Do dvou týdnů od focení ode mě dostanete upravené fotografie v maximálním rozlišení pro tisk až do velikosti 150cm. Fotky si stáhnete z odkazu na úschovnu, který Vám zašlu nejčastěji na email. Platba probíhá převodem na můj účet a to až ve chvíli, kdy máte fotky v ruce a jste spokojení.

Pokud byste měli o focení zájem,  napište mi.

 

 

Komerční spolupráce

Dobrý den, pokud byste měli zájem o firemní spolupráci k nafocení produktů vaší firmy buď formou fotek na e-shop, na web nebo produktů a prostředí vaší firmy přímo u vás, neváhejte se na mě obrátit. Jsem schopný graficky připravit i například novoroční přání.

Firemní focení

portréty zaměstnanců
produkty na lokalitě
příprava PF, katalogy

již od 250Kč/foto

Dlouhodobé nebo jednorázové firemní spolupráce na focení Vašich produktů, vybavení, firemních prostor, nebo zaměstnanců na web.

rodinné focení, rodinné focení mladá boleslav, rodinný fotograf, rodinný fotograf mladá boleslav, fotograf portrét, fotoportrét, focení portrétů, focení portrétů mladá boleslav, fotograf portrét mladá boleslav, portrétní fotografie, portrétní fotografie mladá boleslav, focení dětí, focení dětí mladá boleslav, fotograf zvířat, fotograf zvířat mladá boleslav, psí fotograf, fotograf psů, fotograf psů mladá boleslav, focení pejsků, focení pejsků mladá boleslav, ceník fotografickýh služeb, jirka šnýdr ceník