+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

 

 

POPTÁVKA FOCENÍ

Hledáte spolehlivého fotografa? Takového, který s Vámi bude komunikovat na úrovni a se kterým získáte báječný, nezapomenutelný zážitek a zkušenost z focení v podobě skvělé spolupráce o kterou se rádi podělíte se svým okolím a která bude zdobit vaše rodinné album, zeď v obývacím pokoji nebo potěší Vaše blízké? Právě jste ho našli, jsem tu pro Vás. Napište mi co byste potřebovali.

3 + 8 =

 

“Potřebujete se jen rychle poradit? Zavolejte mi.

+420 724 343 660


Všechny mé fotografie jsou předmětem autorského práva, mým majetkem a bez mého souhlasu nesmí být použity pro jiný účel, propagaci, komerci či prodej třetí straně.  Fotografované osoby smí používat fotografie pro svou osobní prezentaci a nekomerční potřebu případně po dohodě se mnou i jinak. Vyhrazuji si právo ke zveřejnění fotografií do svých galeriích nejen na sociálních sítích a webových stránkách. Osobní údaje budou mnou zpracovány po dobu 9 let a pokud si zákazník nepřeje, aby mé fotografie byly uveřejněny, je nutné aby mě o tomto informoval nejpozději v den focení. Pokud tak neučiní, chápu to jako jeho souhlas pro výše napsané.

rodinné focení, rodinné focení mladá boleslav, rodinný fotograf, rodinný fotograf mladá boleslav, fotograf portrét, fotoportrét, focení portrétů, focení portrétů mladá boleslav, fotograf portrét mladá boleslav, portrétní fotografie, portrétní fotografie mladá boleslav, focení dětí, focení dětí mladá boleslav, fotograf zvířat, fotograf zvířat mladá boleslav, psí fotograf, fotograf psů, fotograf psů mladá boleslav, focení pejsků, focení pejsků mladá boleslav