+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

Objektivy řady Sigma Art

 

Objektivy řady Sigma Art jsou jedny z nejlepších na trhu pro fotografy. Pro ty fotografy, kteří hledají opravdovou kvalitu a precizní výsledky. Jejich výjimečné schopnosti ostrosti a barevného podání jsou způsobeny použitím nejmodernějších technologií a materiálů. Objektivy Sigma Art jsou navrženy tak, že jsou schopny poskytovat profesionální výsledky a přesně splňují ty nejdetailnější požadavky náročných fotografů.

Mezi nejpopulárnější objektivy řady Sigma Art patří například Sigma 35mm f/1.4 DG HSM. Ten je ideální pro portrétní a reportážní fotografii. Tento objektiv má špičkové optické vlastnosti a rychlý autofokus. Toto je velká výhoda při fotografování rychle se pohybujících objektů. Další oblíbenou volbou je Sigma 50mm f/1.4 DG HSM. Objektiv je skvělý pro portrétní fotografii a má také velmi široké využití v dalších oblastech fotografování. Jeho ohnisková vzdálenost a clona f/1.4 jsou ideální pro tvorbu nízké hloubky ostrosti a vytváření toho nejlepšího bokehu.

Pokud hledáte objektiv s delší ohniskovou vzdáleností, můžete zvážit například Sigma 85mm f/1.4 DG HSM. Tento objektiv je perfektní pro portrétní fotografii a jeho clona f/1.4 umožňuje vytvářet krásně rozostřené pozadí.

Všechny objektivy řady Sigma Art jsou navrženy tak, že jsou schopny poskytnout vysokou kvalitu obrazu a spolehlivost při každodenním používání. Pokud hledáte objektiv, který splní vaše náročné požadavky na kvalitu a výkon, určitě zvažte objektivy od Sigmy. Tyto objektivy jsou navržené tak, aby splňovaly požadavky profesionálních fotografů. Tak aby poskytovaly vynikající výsledky při fotografování různých typů scén a objektů.

35,50 nebo 85mm

Mezi nejpopulárnější objektivy řady Sigma Art patří například Sigma 35mm f/1.4 DG HSM. Dále pak Sigma 50mm f/1.4 DG HSM a Sigma 85mm f/1.4 DG HSM. Tyto objektivy jsou ideální pro portrétní fotografii, ale lze je použít také v mnoha dalších oblastech.

105mm

Hledáte kvalitní objektiv, který vám poskytne profesionální výsledky? Rozhodně by vám neměla uniknout ani Sigma 105mm f/1.4 DG HSM. Je to skvělý objektiv pro portrétní fotografii. Vyznačuje se vysokou kvalitou obrazu a precizním autofokusem. Jeho ohnisková vzdálenost 105 mm a clona f/1.4 jsou ideální pro tvorbu hlubokého pozadí a vytváření bokehu. To je velkou výhodou například při fotografování portrétů. Tento objektiv také disponuje špičkovými optickými vlastnostmi. Ty to vlastnosti mu zajišťuje vysokou ostrost a přesné barevné podání. Sigma 105mm f/1.4 DG HSM je tedy skvělou volbou pro fotografy, kteří hledají kvalitní objektiv pro portrétní fotografii nebo jiné typy fotografování. Prostě všude tam, kde je potřeba dosáhnout velmi nízké hloubky ostrosti a krémového bokehu.