+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

Rodinné focení v zámeckém parku

Parádní rodinné focení v zámeckém parku v Benátkách nad Jizerou. Pro tuhle rodinku to bylo poprvé focení venku, v exteriéru. Jinak jezdí pravidelně za fotografem do ateliéru. O to větší výzva to byla i pro mně. Po pravdě řečeno, zaskočila mně jejich připravenost. Měli s sebou snad všechny rekvizity na které si člověk vzpomene a zároveň i několik sad oblečení.

Jak takové rodinné focení v zámeckém parku vypadá?

Tady rozhodně nebyl žádný důvod klást meze naší fantazii. Holky, ségry mě bavily hrozně moc. Po pár minutách panovala uvolněná atmosféra a holky si kreslily, hrály si rodiči, s plyšáky, no prostě velká paráda. Dokonce se nám podařilo na pár fotek dostat i tatínka, který nakonec vůbec nepůsobil jako někdo, kdo se nerad často fotí. Fotilo se asi hodinu, vystřídalo se několik míst, oblečků a sukní a vše probíhalo s úsměvem.

Pokud byste také rádi měli nějaké pěkné fotky, není nic jednoduššího než mi napsat zprávu.

Díky moc za tenhle den a příležitost, bavil jsem se moc

rodinné focení, rodinné focení mladá boleslav, rodinné focení praha, rodinný fotograf, rodinný fotograf mladá boleslav, rodinný fotograf praha, fotograf portrét, fotograf portrét mladá boleslav, fotograf portrét praha, portrétní fotografie, portrétní fotografie mladá boleslav, portrétní fotografie praha, fotograf zvířat, fotograf zvířat mladá boleslav, fotograf zvířat praha, fotograf dětí, fotograf dětí mladá boleslav, fotograf děti praha, dětská fotografie, dětská fotografie mladá boleslav, dětská fotografie praha