+420 724 343 660 snydr.jirka@gmail.com
Svatební fotograf Svatební fotograf Praha Rodinné focení Portrétní fotografie Focení se zvířaty

 

Dobrý den, sháníte pohodového fotografa a chtěli byste rodinnou fotku s dětmi, nebo s domácím mazlíčkem? Co třeba vyfotit pejska? Potřebujete portrétové fotografie s líčením pro Váš business nebo web? Nebo naopak hledáte svatebního fotografa? Nabízím exteriérové rodinné focení pro rodiny, děti, páry, nebo domácí mazlíčky. Dále také svatební focení, portrétové focení s líčením, focení zvířat, focení eventů a oslav. Dokážu pro Vás nafotit také firemní produkty, prostory, nebo zaměstnance. V neposlední řadě pak nabízím generační fotografie složené z více fotografií, nebo fotografické koláže ze všech Vašich oblíbených fotek, u kterých většinou pomáhám i s tiskem na plátno nebo plakát. Fotíme často venku v okolí Prahy východ, Brandýs nad Labem, Benátky nad Jizerou, Mělník, Nymburk, Mladá Boleslav, Liberec, ale není vůbec žádný problém domluvit se na focení kdekoli po ČR nebo Evropě. Rád za Vámi přijedu. Stačí vyplnit poptávku a já se Vám obratem ozvu, abychom se domluvili na podrobnostech a pustili se společně do focení. Těším sena Vás.

 

Rodinné focení

10 fotek
1 hodina
zpracování 2 týdny

3000,-

Dostanete až 25 fotografií, ze kterých si vyberete 10 kusů. Nebo si za 4000Kč koupíte všechny. Předání online přes úschovnu.

Svatební focení

schůzka zdarma
2-10 hodin focení
zpracování 4 týdny

již od 5000,-

Cena, čas a počty fotek jsou vždy orientační. Napište mi prosím a připravím Vám individuální nabídku přesně dle Vašich představ.

Portrét + líčení

5 fotek
2-3 hodiny

zpracování 2 týdny

3000,-

1 až 2 hodiny líčení, 1 hodina focení v ateliéru, náhledy na PC k dispozici, společně vybereme 5 fotek, které upravím a zašlu přes úschovnu

Dárkový poukaz

rodinné focení
portrét + líčení
focení zvířat 

3000,-

Dárkový poukaz můžete zakoupit na jakékoli focení z nabídky. Získáte v barevné obálce, předání možné osobně nebo zásilkovnou

Focení zvířat

10 fotek
1 hodina focení
zpracování 2 týdny

3000,-

Z 25 fotek vyberete 10, nebo za 4000Kč koupíte všech 25. Pro nejlepší výsledek je možnost aby se mnou na focení přijel profi zkušený psovod.

Focení eventů

schůzka zdarma
1-10 hodin focení denně

1 kolo revize zdarma

již od 2500Kč/hod

Firemní nebo předváděcí akce, eventy, nebo večírky. Pro bližší informace o cenové nabídce mi prosím zašlete svou poptávku s kontaktem na Vás.

Firemní focení

portréty zaměstnanců
produkty na lokalitě
příprava PF, katalogy

již od 250Kč/foto

Dlouhodobé nebo jednorázové firemní spolupráce na focení Vašich produktů, vybavení, firemních prostor, nebo zaměstnanců na web.

Generační focení

spojení více fotek
tisk na plátno
zpracování 1 týden

již od 3000,-

Generační fotka je skvělý dárek pro každého, ať už je to Vaše babička, rodiče, nebo Váš obývák. Můžu nabídnout více druhů provedení.

Foto koláže

svatební nebo rodinné
libovolný tvar
tisk na plátno nebo plakát

již od 2000Kč

Dokážete si představit všechny Vaše oblíbené fotografie na jednom obraze? Ano úplně všechny. A co třeba ve tvaru srdce? Líbí?

 

 

Jak probíhá focení?

Focení bývá většinou někde na louce, v lesoparku, na hřišti, v zámeckém parku, nebo klidně u Vás doma na zahradě. Je výhodou, pokud fotíme v lokalitě, kterou znáte, cítíte se v ní dobře a máte z ní nějaké zážitky. Na focení je ideální doba, když se sejdeme cca 2 hodiny před západem slunce. Společný čas při rodinném focení bychom měli strávit zábavně a s úsměvem. Při focení dětí a rodin s dětmi je důležité být v pohodě, uvolnit se a snažit se chovat přirozeně. Protože jen tak získáme fotky které chceme. Sebou prosím sbalte deku, hračku, oblíbenou knížku, fotku ultrazvuku apod. Při focení domácích mazlíčků je dobré, pokud třeba pejsek umí základní povely a poslušnost. Na focení psů mám v případě potřeby domluvenou profesionální trenérku, které nám s ovládáním pejska může pomoci. Do dvou týdnů od focení ode mě dostanete upravené fotografie v maximálním rozlišení pro tisk až do velikosti 90x60cm, které si stáhnete z odkazu který Vám následně zašlu nejčastěji na email. Platba probíhá převodem na můj účet a to až ve chvíli, kdy máte fotky v ruce a jste spokojení.

 

 

 

Svatební focení

 

 

 

Veškeré ceny, časy a počty fotek jsou pouze orientační.

Napište si o individuální nabídku pro váš svatební den.

 

Svatební den je zážitek na který už v životě nikdy nezapomenete. Fotograf na svatbě je velmi důležitý a jeho výběru byste proto měli věnovat velkou pozornost. Lidé často koukají jen na cenu, ale věřte mi, cena není všechno. Není to jen o tom dostat nějaké fotky a tu nejnižší cenu. Důležitá je spolehlivost a komunikace. Na svatbě chcete člověka, který vám pomůže a který vám celý den usnadní. Ať už je to pomoc při organizaci formou komunikace s matrikářkou a shánění svědka s prstýnky (jelikož musím komunikovat s vedením svatebního obřadu kde můžu při focení stát, tak ano, i svědka už jsem pomáhal organizovat) nebo jen tím, že máte jistotu v dobrý konec a ubyde vám stres a starosti. To se pravděpodobně stane pouze tehdy, pokud s vámi fotograf perfektně komunikuje a do detailu ví co chcete fotit a jak. Já osobně mám rád, když jako fotograf neruším celkovou atmosféru, neopakuji 3x polibek, snažím se zapadnout do děje a mluvit i s lidmi okolo vás. Snažím se být ve správnou chvíli na správném místě, abyste vy dostali fotky těch momentů, které se už nikdy nebudou opakovat. V neposlední řadě je důležitá jistota výsledku, tedy záložní technika a vybavení, aby žádné nevěstě nezbyla jen rozbitá paměťová karta a oči pro pláč. Prostě ať se stane cokoli, udělám maximum proto, abyste už ohledně fotek ze svatebního dne nemuseli vůbec nic řešit a zbyla vám jen skvělá zkušenost a bezstarostné vzpomínky.

 

Komerční spolupráce

Dobrý den, pokud byste měli zájem o firemní spolupráci k nafocení produktů vaší firmy buď formou fotek na e-shop, na web nebo produktů a prostředí vaší firmy přímo u vás, neváhejte se na mě obrátit. Jsem schopný připravit i novoroční vánoční přání PF.