724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

V pondělí cestou do práce jsem si říkal, jestli je vůbec možný, že už je to zase tady, zase ta červená maková nádhera a focení v ní. No nenechal jsem nic náhodě, udělal akci na facebooku a ozvalo se lidí, až jsem se divil. Vzali jsme to hezky z gruntu. Jedna z prvních kdo se ozval byla Terka. Poznali jsme se díky jejich zájmu o focení svatebního dne. Je to už nějaký ten pátek, ale takové dny si člověk pamatuje dlouho, možná dokonce navždy. Fotil jsem přípravy, přejížděl na obřad a pak ještě jednou na hostinu, byl jsem s nimi celý den a stálo to opravdu za to. Vzniklo asi 400 fotek a dovolím si říct že každá byla jiná.

Na makové focení jsem se díky téhle zkušenosti moc těšil. Oni dva jsou báječná dvojice a navíc jsem se mohl dozvědět novinky o jejich novém rodinném hnízdě, podělit se o zkušenosti ze stavby, zase se vidět, no prostě paráda.

Jak focení probíhalo?

Na focení jsme se sešli kolem 19 hodiny odpolední, sluníčko pomalu ale jistě padalo k obzoru a čas pak jako by hodinu přeskočil. Bylo neustále co řešit, úsměvy, diskuze, pohodová atmosféra, až jsem si říkal, že celé focení jde úplně samo. Když se k sobě lidé mají, opadne ostych před objektivem a vše je tak nějak přirozené. Není divu, že jsme postupně z máku přešly pod stromy a zase zpět. Chvíli fotili společné fotky, chvíli jen Terku a ve výsledku utekla hodina jako 5 minut. Fotky jsem upravil za 2 týdny, poslal na tiskárnu. Až budou hotové, ještě je hezky zabalím a bude to krása.

Díky za prima podvečer, rád jsem Vás zas viděl