Kontakt

Pokud víte, že chcete exteriérové hodinové focení a nepotřebujete se na nic zeptat, můžete si zarezervovat svůj termín online hned teď!
>   >   >    Rezervační systém    <   <   <

 

 Jirka Šnýdr
Váš Rodinný Fotograf
+420 724 343 660
snydr.jirka@gmail.com
facebook.com/jirkasnydrcz

Jsem opravdu moc rád, že se Vám moje fotky líbí !

Díky že jste se rozhodli pro práci se mnou. Ať už jde o rodinné nebo svatební focení, pošlete mi prosím email, nebo zprávu na facebooku, ve které sepište co přesně bychom fotili, kdy a kde by se focení mělo konat, jakou máte představu o focení, případně na jak dlouho byste mně jako fotografa potřebovali. Většinou zareaguji během téhož dne a mimo potvrzení termínu se Vám také pokusím nastínit jak bychom to celé mohli provést.

Pokud jste v časové tísni, klidně mi zavolejte, prosím

 

Rodinné focení bývá většinou v odpoledních hodinách, nejlépe po domluvě před západem slunce, světlo je jemnější a na fotkách nejsou ostré stíny. Sejdeme se na domluveném místě, kterým může být louka, zámecký park nebo Vaše zahrada. Pokud se ještě neznáme, tak se seznámíme a pustíme do práce. Samotné focení, obzvláště s dětmi by mělo být zábavné, hravé, plné úsměvů a emocí. Nerad při něm používám věty jako “zvedni bradu” nebo “řekni sýr”. Měli byste se chovat přirozeně protože jen tak dostaneme přirozenost na fotky. Výsledkem do dvou týdnů bude 15 upravených a retušovaných fotografií (nebojte se akné nebo škrábanců, vše bude pryč). Fotky dostanete jak v digitální podobě v maximální kvalitě pro tisk až do velikosti 120cm, tak po novu i všechny fotky vytištěné v krásném dárkovém balení.

Pochopitelně budu moc rád když mně oslovíte na focení Vašeho svatebního dne, rodinné či firemní oslavy nebo jakékoli jiné akce kterou pořádáte. V takovém případě Vám mile rád připravím konkrétní cenovou nabídku přesně na míru.

Těším se a rád odpovím na všechny Vaše zprávy a dotazy

Autorská práva a poskytnutí fotografií
Všechny mé fotografie jsou předmětem autorského práva, mým majetkem a bez mého souhlasu nesmí být použity pro jiný účel, propagaci, komerci či prodej třetí straně.  Fotografované osoby smí používat fotografie pro svou osobní prezentaci a nekomerční potřebu případně po dohodě se mnou i jinak. Vyhrazuji si právo ke zveřejnění fotografií do svých galeriích nejen na sociálních sítích a webových stránkách. Osobní údaje budou mnou zpracovány po dobu 9 let a pokud si zákazník nepřeje, aby mé fotografie byly uveřejněny, je nutné aby mně o tomto informoval nejpozději v den focení. Pokud tak neučiní, chápu to jako jeho souhlas pro výše napsané.