724 343 660 snydr.jirka@gmail.com

Díky, že jste se rozhodli pro práci se mnou. Ať už jde o rodinné nebo svatební focení, pošlete mi zprávu na facebooku, sms, nebo email s termínem focení. Na zbytku se bez problémů domluvíme.

Jirka Šnýdr

+420 724 343 660

snydr.jirka@gmail.com

>>> Facebook <<<

Focení bývá většinou v odpoledních hodinách, někde na louce, hřišti, v zámeckém parku nebo u Vás na zahradě. Společný čas bychom měli strávit zábavně, hravě, aby byl plný úsměvů a emocí. Nerad při focení používám věty jako “zvedni bradu” nebo “řekni sýr”, protože to většinou nefunguje. Obzvlášť na děti. Měli byste se chovat přirozeně protože jen tak získáme fotky které chceme. Deku, hračku, oblíbenou knížku prosím s sebou. Výsledkem budou upravené fotografie do dvou týdnů které si online stáhnete z odkazu který Vám zašlu. Pochopitelně budu moc rád když mně oslovíte na focení Vašeho svatebního dne, rodinné či firemní oslavy nebo jakékoli jiné akce kterou pořádáte. V takovém případě Vám mile rád připravím cenovou nabídku přesně na míru.

Napište mi, rád odpovím na všechny dotazy

Autorská práva a poskytnutí fotografií
Všechny mé fotografie jsou předmětem autorského práva, mým majetkem a bez mého souhlasu nesmí být použity pro jiný účel, propagaci, komerci či prodej třetí straně.  Fotografované osoby smí používat fotografie pro svou osobní prezentaci a nekomerční potřebu případně po dohodě se mnou i jinak. Vyhrazuji si právo ke zveřejnění fotografií do svých galeriích nejen na sociálních sítích a webových stránkách. Osobní údaje budou mnou zpracovány po dobu 9 let a pokud si zákazník nepřeje, aby mé fotografie byly uveřejněny, je nutné aby mně o tomto informoval nejpozději v den focení. Pokud tak neučiní, chápu to jako jeho souhlas pro výše napsané.