Ceník

Ceník platný od 1.ledna 2021

Rodinné focení     3000 Kč

Hodinové exteriérové focení pro rodiny, děti, páry, těhotné, mazlíčky atd. Většinou fotím úterý a čtvrtek v lesoparku Vinoř, v zámeckém parku Brandýse, v Benátkách, Na Štěpánce, Radouči nebo Krásné louce v Mladé Boleslavi. Pochopitelně se můžeme domluvit na focení kdekoli Vám to bude vyhovovat.
Dostanete 15 fotografií dle Vašeho výběru, které zpracuji v digitální podobě do 2 týdnů a předám Vám je online.

Každá další fotografie +150Kč, nebo všech 20-25 fotografií z celého hodinového focení za +1000Kč

Svatební den     od 5000 Kč

Předsvatební schůzka, focení snoubenců, přípravy, obřad, společné a novomanželské fotky, výzdoba, hostina, tradice, krájení dortu, první tanec, volná zábava. Při průměrné svatbě s 50 hosty vznikne až 250 fotografií z celého svatebního dne, které zpracuji v digitální podobě do 6 týdnů a předám Vám je online.

Plánujete mít na svatbě více než průměrných 50 lidí? Můžeme se domluvit na více fotkách za příplatek  +500Kč / hodina

Generační fotografie  2500 Kč

Generační fotka pro naší babičku, jako 🎁 plný emocí, vznikla poprvé v naší rodině před několika lety jen pár dní před ježíškem.  🎀 Přál bych Vám vidět ty emoce při rozbalování. Chcete jí taky? 👨‍👩‍👧‍👦 Ideální je složit fotku ze 3-4 fotografií podle věku osob na ní. Pochopitelně můžeme udělat také variantu táta, máma, syn, dcera, nebo jakoukoliv jinou. Záleží na Vás. Zpracování obvykle do 2 týdnů a předání online.

Jsem schopný zařídit velkoformátový tisk velikosti 75×50 cm na prémiový perleťový papír za příplatek +500 Kč

Balíček
“Chci všechno”
4500 Kč

Rádi byste se objednali na rodinné focení ale zároveň stále váháte nad generační fotkou, protože se Vám líbí ten nápad a hodila by se Vám jako skvělý dárek nebo překvapení? Tak právě pro Vás jsem vytvořil tento balíček, který obsahuje hodinové rodinné focení ze kterého získáte 15 fotografií a které zároveň zakončíme focením pro generační fotku. Fotky zpracuji do 3 týdnů a předám Vám je online.

Každá další fotografie z rodinného focení +150Kč, nebo všech 20-30 fotografií +1000Kč. Také jsem schopný pro generační fotografií zařídit velkoformátový tisk velikosti 75×50 cm na prémiový perleťový papír za příplatek +500 Kč.

 

Pozn.: Všechny ceny jsou konečné pokud na focení nepojedu dál něž 20km od Benátek nad Jizerou. Měřeno na Google mapách. Může se ale stát, že byste chtěli fotit dále než 20km, nebo že Vás bude na focení moc a nevešli byste se do auta.
V takovém případě připočítáme k focení mou dopravu za 6Kč na kilometr.